Valkee 2 - HumanCharger - Słuchawki do światłoterapii
789,00 
Towar chwilowo niedostępny.

ODBIÓR W PUNKCIE DHL Parcel

 • PRZEDPŁATA - 16.99 zł. / GRATIS dla zamówień powyżej 500 zł.
 • POBRANIE - 20.99 zł. / DOSTĘPNE DLA ZAMÓWIEŃ DO 950 zł.

KURIER DHL

 • PRZEDPŁATA - 18.99 zł. / GRATIS dla zamówień powyżej 500 zł.
 • POBRANIE - 22.99 zł.

Masz 14 dni na ewentualny zwrot zakupionego produktu - szczegóły w zakładkach Zwroty i Reklamacje oraz Regulaminie dostępnymi na dole strony

Ocena: 6 na 6 (opinii: 2) DODAJ OPINIĘ

Uwaga! Urządzenie Valkee 2 wycofane z produkcji.

Polecamy jego następcę:

-> Słuchawki Human Charger

Polecamy również inne rozwiązanie mobilnej światłoterapii:

-> Okulary do światłoterapii Luminette 3.

Valkee 2 - HumanCharger - Słuchawki do światłoterapii

VALKEE 2 - HumanCharger to zestaw słuchawek z diodami LED, które kierują jasne światło bezpośrednio do światłoczułych obszarów mózgu. VALKEE 2 uzupełnia niedobór światła słonecznego. Światło emitowane przez urządzenie dociera do światłoczułych obszarów mózgu poprzez cienkie kości czaszki w kanale słuchowym. Światłoterapia z VALKEE 2  ma pozytywny wpływ na nastrój, poziom energii, regulację snu oraz koncentrację i refleks. Jest to przy tym metoda całkowice naturalna i bezpieczna!

Używanie VALKEE 2 przez jedyne 6-12 minut dziennie uzupełnia niedobór naturalnego światła słonecznego. To innowacyjne urządzenie zapobiega wahaniom nastroju i depresji sezonowej. Codzienne używanie: dodaje energii, poprawia nastrój, zwiększa koncentrację, powoduje spadek senności i poprawia jakość snu. W bezpieczny i naturalny sposób pozwala osiągnąć pożądane dla zdrowia efekty.

Produkt posiada status wyrobu medycznego klasy II(a) i przeszedł badania kliniczne.

VALKEE 2 należy używać przez 6-12 minut dziennie, aby uzyskać optymalną dawkę światła. Urządzenie obsługuje się niezwykle prosto – jednym przyciskiem. Po zakończonej sesji urządzenie samo się wyłącza.

VALKEE 2 jest nową generacją SŁUCHAWEK VALKEE POLECANYCH PRZEZ 87% STOSUJĄCYCH JE OSÓB. Doskonały design, najlepszy materiał i łatwość obsługi tak, abyś na co dzień czerpał jeszcze większą przyjemność z używania VALKEE 2, to wielkie atuty tego urządzenia.

Produkt posiada standardowe gniazdo miniUSB, przez które urządzenie ładuje się poprzez kabel USB/microUSB podłączony do komputera albo poprzez ładowarkę miniUSB typową dla telefonów komórkowych. Do zestawu dołączony jest kabel USB/miniUSB.

SŁUCHAWKI VALKEE 2 to:

 • doskonale dopasowane do ucha i odczepiane słuchawki z diodami LED
 • cienki aluminiowy korpus
 • genialnie prosty, sterowany jednym przyciskiem interfejs użytkownika
 • dwa tygodnie żywotności po jednym cyklu ładowania baterii

Valkee 2 Human Charger - Słuchawki do światłoterapii

WYMYŚLONE W FINLANDII

VALKEE 2 to innowacyjne urządzenie medyczne będące efektem kilku lat badań prowadzonych na Uniwersytecie w Oulu w Finlandii. Fińscy badacze dokonali szeregu odkryć związanych z światłoczułością ludzkiego mózgu otwierając tym samym nowy rozdział w dziedzinie światłoterapii. Od wprowadzenia urządzenia na rynek w 2010 roku VALKEE zyskuje uznanie w kolejnych krajach, a liczba jego zadowolonych użytkowników stale rośnie – aż 87% z nich poleca produkt swoim znajomym (APEX Healthcare Consulting, luty 2013). 

EFEKTYWNA ŚWIATŁOTERAPIA ANTYDEPRESYJNA

Działanie urządzenia zostało potwierdzone w badaniach klinicznych. Aż 9 z 10 badanych osób odczuło całkowite ustąpienie objawów związanych z niedoborem światła słonecznego. Dodatkowo zaobserwowano również wzrost ich sprawności intelektualnej. W badaniach użytkowych osoby stosujące VALKEE najczęściej zgłaszały: poprawę nastroju, wzrost energii, zmniejszenie apetytu na słodycze oraz zmniejszenie senności połączone z poprawą jakości snu. VALKEE pomaga także w szybkim dostosowaniu się do zmiany strefy czasowej (syndrom jetlag) i złagodzeniu objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego i menopauzy.

ODPOWIEDNIO SKIEROWANE ŚWIATŁO

Zespół, który stworzył VALKEE, przeanalizował wcześniejsze badania biologii ludzkiego mózgu i odkrył w nim szerokie występowanie obszarów światłoczułych. Naukowcy ujawnili światłoczułe białka OPN3 we wszystkich z 18 badanych obszarów mózgu, znajdujących się poza systemem wzrokowym.

Poprzednie badania wykazały już, że mózgi ssaków odpowiadają na światło widzialne oraz że tkanki mózgu zawierają kilka rodzajów białka zwanego opsyną, które jest potencjalnie światłoczułe poza systemem wzrokowym. Zespół VALKEE podczas swoich badań zlokalizował miejsca występowania tych białek.

Valkee 2 Human Charger - Słuchawki do światłoterapii

WYSTARCZY STOSOWAĆ 6-12 MINUT DZIENNIE

Ten krótki czas wystarczy, aby zaspokoić dzienne zapotrzebowanie na światło oraz osiągnąć pożądane dla zdrowia efekty. Przy użyciu tradycyjnych lamp do światłoterapii, sugerowany dzienny czas terapii wynosi od 30 minut do 2 godzin, z koniecznością przebywania w bezpośredniej bliskości lampy. Valkee 2 można stosować tam, gdzie akurat jesteś.

VALKEE JEST MOBILNE I ZAWSZE POD RĘKĄ

Możesz używać VALKEE w dowolnym miejscu. Ze względu na niewielkie rozmiary możesz go mieć zawsze przy sobie i używać w najbardziej dogodnym momencie dnia.

BEZPIECZENA I NATURALNA METODA

VALKEE w bezpieczny sposób zwiększa ilość światła dostarczanego do mózgu do naturalnego poziomu. Światło emitowane przez VALKEE przenika przez cienkie kości czaszki w obrębie kanału słuchowego i dociera do światłoczułych obszarów mózgu.

ŁATWA OBSŁUGA

Aby zacząć korzystać z VALKEE 2 wystarczy wcisnąć jeden przycisk. Bateria wystarcza na średnio 12 zabiegów, a ładuje się ją za pomocą przewodu USB podłączonego do komputera PC/MAC lub przy pomocy typowej dla telefonów komórkowych ładowarki.

Charakterystyka fizyczna
Wymiary 75 x 36 x 9mm
Waga  39 gramów
Specyfikacje elektryczne urządzenia
Napięcie nominalne 5 V (DC)
Pobór mocy maks. 0,5 A
Specyfikacja baterii
Bateria litowo-jonowa 3,7 V, 450 mAh
Czas ładowania baterii maks. 3 godz.
Działanie baterii po naładowaniu 12 sesji
Funkcje światła
Typowy czas trwania sesji 12 min (domyślnie)
Średnie natężenie światła >10 000 luksów w odległości 1 cm od górnej części światłowodu, 3,5 lumena (wartości domyślne)
 • KRAJ POCHODZENIA: FINLANDIA
 • OFICJALNA POLSKA DYSTRYBUCJA
 • AUTORYZOWANY POLSKI SERWIS

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: działa :)
produkt faktycznie działa. byłem sceptycznie nastawiony, ale opłaciło się zaryzykować. polecam każdemu kto cierpi przez pół roku na brak słońca.
napisał/a: Uwielbiam
Czasem mi się wydaje, że nie umiem już żyć bez valkee. Wlasnie kupilam drugi mezowi bo mi ciągle zabierał. Polecam!!!
Pokazuje 1-2 z 2 opinii
MOGĄ CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Opinie pochodzą od zarejestrowanych użytkowników sklepu.