O nas

Lampy przeciwdepresyjne, laski inwalidzkie i wiele więcej – Ortomoda.pl zaprasza! 

Nowe Trendy dla Zdrowia – to motto, którym kierujemy się prowadząc nasz sklep internetowy. Chcemy bowiem, aby proponowane w nim produkty były nie tylko wysokiej jakości. Zależy nam także na ich estetyce. Pragniemy oferować Klientom produkty oraz akcesoria, które są nie tylko dobrze wykonane, ale również po prostu ładne. Dlatego też znajdziesz u nas stylowe laski, komfortowe maski przeciwpyłowe na rower oraz nowoczesne i skuteczne okulary do światłoterapii.

Wyłącznie najlepsze urządzenia do wibroakustyki czy elektrostymulacji.

Branża medyczna nieustannie się rozwija. Dzięki temu, co jakiś czas na rynku pojawiają się nowości – sprzęty, które rewolucjonizują codzienne funkcjonowanie osób chorych lub po prostu tych dbających o swoje zdrowie. Wieloletnia obecność w branży oraz prowadzenie sklepu internetowego OrtoModa.pl zobowiązuje nas do ciągłego śledzenia trendów. Pozwala nam to na oferowanie naszym Klientom najnowocześniejszych produktów. Tym sposobem dysponujemy m.in. urządzeniem do wibroakustyki Vitafon, stymulatorem mięśni Kegla SensaTONE czy lampami do leczenia łuszczycy.

Maski antysmogowe i lampy do fototerapii – sprawdź propozycje od Ortomoda.pl!

Towarzyszące naszej działalności hasło sugeruje skupienie się na zdrowiu Klientów. Nie chcemy jednak wyłącznie pomagać im w leczeniu. Stawiamy przede wszystkim na profilaktykę. Pragniemy nakłonić ich do dbania o siebie. Wiemy bowiem, że jest to inwestycja, która zwróci się z nawiązką w przyszłości. Dlatego też w swoim asortymencie mamy m.in. bogaty wybór masek antysmogowych z filtrem HEPA. Dysponujemy także urządzeniami do drenażu limfatycznego oraz lampami antydepresyjnymi.