Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Maski Respro

Maski antysmogowe i przeciwpyłowe Respro

Maski Respro produkowane są w Wielkiej Brytanii przez firmę Respro, będącą liderem w tworzeniu i produkcji rozwiązań związanych ze sportem w zanieczyszczonych warunkach miejskich. Aktualnie maski przeciwpyłowe Respro są obecne na rynkach 26 państw na całym świecie, ciesząc się dużym uznaniem użytkowników i ekspertów. W ofercie Respro znajdziecie szeroką gamę masek z wymiennymi filtrami, poczynając od masek do użytku codziennego, poprzez maski sportowe doskonałem dla biegaczy czy rowerzystów, po maski antyalergiczne i przeciwpyłkowe. W ofercie produktów Respro znaleźć można również niespotykany wybór wymiennych filtrów węglowych, filtrów HEPA, oraz filtrów kombinowanych łączących cechy filtracyjne HEPA i węgla aktywnego, stworzonych przy wykorzystaniu opatentowanych przez Respro technologii. 

Różne maski Respro w zależności od przeznaczenia

Szeroka gama masek przeciwpyłowych firmy Respro pozwala na dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb użytkownika oraz warunków w jakich najczęsciej przebywa. Osoby chcące używać masek jako masek miejskich do codziennego poruszania się na przykład w skazonych smogiem ośrodkach miejskich powinny zainteresowac się na przykład modelami masek Respro City, Respro Techno czy maską Respro Ultralight. Natomiast osoby chcące chronić się przed smogiem i innymi zanieczyszczeniami podczas uprawiania sportu na zewnątrz powinny zwrócić szczególną uwagę na modele masek z serii Respro Cinqro czy Respro Sportsta. Dla alergików polecamy maskę Respro Allergy, która została wykonana z myślą o najwrażliwszych użytkownikach. Model ten doskonale sprawdza się również jako maska przeciwpyłowa i antysmogowa dla dzieci.

Filtry do masek Respro

Każda maska przecuwpyłowa firmy Respro w zestawie przychodzi z jednym filtrem na start. W zależności od wybranego modelu jest to filtr węglowy, filtr typu HEPA lub tzw. filtr kombinacyjny. Wyjątkiem jest model sportowy Respro Cinqro, który wyposażony jest na początku w 2 filtry wymienne (1 filtr HEPA, 1 filtr kombinowany). Po zużyciu filtra należy nabyć kolejny na wymianę. Filtry wymienne Respro sprzedawane są w 2-pakach. Z założenia producenta konkretne ich modele dedykowane są pod konkretne modele masek. Jednak niezmiernie istotną jest informacja, że każdy filtr firmy Respro pasuje do każdej maski Respro. Jedynym warunkiem jest dobranie rozmiaru. Dlatego też przy zakupie maski antysmogowej Respro niekoniecznie trzeba się kierować specyfikacją filtra, w który oryginalnie wyposażona jest kupowana przez nas maska.