Maski

Maski antysmogowe i przeciwpyłowe, maski dla alergików - skuteczna ochrona na co dzień 

Kiedy zewsząd słyszymy o pogarszającej się jakości powietrza, a w mediach coraz częściej pojawiają się tzw. pomarańczowe alarmy, maski antysmogowe (przeciwpyłowe) są naprawdę słusznym rozwiązaniem. Zostały stworzone po to, aby chronić mieszkańców aglomeracji miejskich przed zanieczyszczonym powietrzem, smogiem, pyłem i spalinami. Uskarżasz się na alergię? Lubisz jeździć na rowerze, w wolnym czasie biegasz i odpoczywasz poza domem? Czy wiesz, że musisz pomyśleć o zabezpieczeniu dróg oddechowych? Maski antysmogowe (przeciwpyłowe) to nie tylko produkty dla alergików. Doskonale spełniają swoją rolę jako maski do biegania oraz maski na rower, ponieważ chronią nas przed zanieczyszczonym powietrzem, gdy oddychamy głębiej oraz szybciej. Maski przeciwpyłowe zostały zaprojektowane tak, aby bez przeszkód stosować je w czasie uprawiania sportu – z założonym kaskiem, okularami, czy też goglami.

Maski antysmogowe ReSpimask

Oferujemy maski antysmogowe ReSpimask, które są produkowane przez firmę Respilon. Posiadają innowacyjną membranę Respilon wykonaną z użyciem nanotechnologii. Maski antysmogowe z powodzeniem filtrują cząsteczki pyłów zawieszonych PM10 i PM2,5, a więc działają też jako maski przeciwpyłowe. Nadają się również dla alergików, filtrując alergeny oraz pyłki roślinne. ReSpimask to maska jednorazowa, którą należy wymienić, jeżeli filtr się zużyje. Na szczególną uwagę w naszej ofercie zasługuje model ReSpimask Junior, czyli maska antysmogowa dla dzieci. Warto pomyśleć również o ochronie najmłodszych.

Maski antysmogowe Respro

Proponujemy też maski antysmogowe i przeciwpyłowe brytyjskiej firmy Respro, czyli wysokiej jakości produkty z wymiennym filtrem węglowym lub HEPA. Ponadto wśród bogatej oferty znajdziesz nie tylko maski antysmogowe do codziennego użytku, ale także najlepsze maski sportowe w tym m.in. popularny model Respro Cinqro. Mamy również maski idealne dla alergików np. Allergy Blue, która została stworzona z myślą o filtrowaniu pyłków roślin i alergenów. Na uwagę zasługuję fakt, że model występuje też w rozmiarze dla dzieci i młodzieży. W ofercie posiadamy nie tylko maski antysmogowe, ale również pasujące do nich filtry.

FIltry wymienne do masek przeciwpyłowych

W naszym sklepie oferujemy bogaty wybór zapasowych filtrów wymiennych do masek przeciwpyłowych. W ciągłej sprzedaży mamy filtry do masek HEPA oraz filtry węglowe. Warto zwrócić też uwagę na filtry kombinowane, które są połączeniem filtrów węglowych oraz filtrów HEPA. Jeżeli zainteresowały Cię maski antysmogowe, zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Jeśli planujesz zakup maski przeciwpyłowej, ale masz pewne wątpliwości – skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.