LadyCare Menopause - magnes na menopauzę
145,00 
Czas wysyłki
1 dzień roboczy

ODBIÓR W PUNKCIE DHL Parcel

 • PRZEDPŁATA - 16.99 zł. / GRATIS dla zamówień powyżej 500 zł.
 • POBRANIE - 20.99 zł. / DOSTĘPNE DLA ZAMÓWIEŃ DO 950 zł.

KURIER DHL

 • PRZEDPŁATA - 18.99 zł. / GRATIS dla zamówień powyżej 500 zł.
 • POBRANIE - 22.99 zł.

Masz 14 dni na ewentualny zwrot zakupionego produktu - szczegóły w zakładkach Zwroty i Reklamacje oraz Regulaminie dostępnymi na dole strony

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

LadyCare - Magnes na menopauzę

Niezwykłe odkrycie, rozwiązujące problemy kobiet borykających się z objawami menopauzy. Lady Care to urządzenie medyczne z Wielkiej Brytanii przeznaczone do noszenia na bieliźnie, składające się z dwóch magnetycznych części pokrytych plastikiem. Większą część w kształcie gruszki nosi się wewnątrz bielizny, bezpośrednio przylegającą do miednicy. Składa się ona z kawałka 20mm x 5mm magnesu neodym-bor oblanego plastikiem. Druga część urządzenia jest okrągła i mniejsza, mocowana jest na zewnątrz bielizny. Również zawiera magnes neodym-bor i jest płytką ukierunkowaną, zwiększającą magnetyczną moc oddziaływania bieguna ujemnego na organizm. Obie części przylegają do siebie dzięki działaniu pola magnetycznego. 

LadyCare pomaga przywrócić równowagę hormonalną organizmu dzięki zasotosowaniu bezpiecznego, łagodnego, statycznego pola magnetycznego. Pole magnetyczne oddziaływuje na przywspółczulny układ nerwowy, którego zwoje leżą w poblizu najbardziej unerwionych narządw lub w nich samych.

Jak nosić magnes LadyCare?

Korzystanie z urządzenia jest bardzo proste. Wystarczy przypiąć magnes LadyCare do bielizny około 10 cm poniżej pępka, dopuszcza się przesunięcie w lewo lub w prawo o około 2,5 cm. Odłącz mały okrągły magnesik. Większą część umieść zaokrągloną stroną do ciała i przez bieliznę przypnij mały okrągły magnesik. Szcegółowa instrukcja onsługi znajduje się w opakowaniu.

Długoterminowe używanie LadyCare jest całkowicie bezpieczne. Wskazane jest, aby nosić urządzenie przez cały okres menopauzy zarówno w dzień jak i w nocy. Stosowanie Lady Care, należy kontynować nawet, kiedy objawy menopauzy ustąpią, co następuje zwykle maksymalnie po około 2 miesiącach.

Dopuszcza się okazjonalne odpinanie urządzenia, w przypadku, gdy zaistnieje taka potrzeba (pływanie, opalanie a także w sytuacjach, kiedy nie chcemy, żeby było widoczne). Nawet 2, 3 dniowe odpięcie LadyCare nie powoduje natychmiastowego powrotu objawów menopauzy, ponieważ działanie organizmu jest na tyle uregulowane, że przez pewien czas nie potrzebuje ono wsparcia ze strony magnesu LadyCare.

Ponieważ okres trwania menopauzy jest sprawą indywidualną, po około 5 latach noszenia należy sprawdzić, czy urządzenie jest nam nadal potrzebne. Rezygnujemy więc wówczas z noszenia LadyCare na pewien okres, ale gdy tylko poczujemy, że objawy powracają natychmiast przypinamy go do bielizny. Nawet jeśli okres menopauzy minie nie musimy rezygnować z noszenia LadyCare, ponieważ przyczynia się ono również do poprawy stanu skóry, włosów, lepiej się wysypiamy, mamy więcej energii.

Noszenie urządzenia LadyCare nieprzerwanie przez 3 miesiące wpływa na typowe objawy menopauzy, takie jak na przykład:

 • uderzenia gorąca
 • bóle stawów
 • brak koncentracji
 • kołatanie serca
 • wzdęcia
 • wahania nastroju
 • nietrzymanie moczu
 • lęk i drażliwość
 • suchość pochwy
 • przyrost masy ciała
 • utrata libido
 • osłabienie pamięci
 • bolesne stosunki
 • napięcie mięśni
 • zmęczenie i bezsenność

 

Najczęściej zadawane pytania:

 

Jak długo LadyCare zachowuje swoje właściwości?

LadyCare zachowuje swoje właściwości przez okres około 10 lat.

Czy mogę używać  LadyCare jednocześnie z HTZ (hormonalną terapią zastępczą)?

Jeśli zdecydowałaś się na rezygnację z HTZ i uzgodniłaś to z lekarzem, proponujemy stopniowe odstawianie hormonów. Przez pierwszych kilka tygodni noś LadyCare i zażywaj normalną dawkę hormonów, następnie zmniejszaj ją stopniowo przez kolejne tygodnie. Możesz oczywiście od razu przejść tylko na LadyCare, ale łączy się to może z odczuwaniem nieprzyjemnych dolegliwości przez pierwsze kilka tygodni. W przypadky jakichkolwiek wątpliwości zalecana jest konsultacja lekarska.

Czy LadyCare pomoże mi schudnąć i pozbyć się uciążliwych wzdęć?

W próbie przeprowadzonej na grupie liczącej 508 kobiet 99 z nich straciło na wadze średnio po 6 kg. LadyCare przyczynia się do likwidacji wzdęć i tendencji do zatrzymywania wody w organizmie.

Jak szybko powinnam zauważyć korzyści związane z używaniem LadyCare?

Pozytywne skutki oddziaływania LadyCare mogą być zauważalne już po kilku dniach. Jednak, aby osiągnąć długofalowy efekt, należy nosić urządzenie przez pierwsze 3 miesiące przez całą dobę. Przez ten czas następuje oczyszczenie organizmu. Aby mu w tym pomóc należy pić dużo wody.

Czy można nosić LadyCare, jeśli mam metalowe implanty lub używam wkładki domacicznej (spirali)?

Tak, jest to całkowicie bezpieczne, ponieważ elementy metalowe stosowane wewnątrz organizmu nie posiadają właściwości magnetycznych. Nie zaleca się jednak noszenia LadyCare przy wszczepionym rozruszniku serca.

Czy można używać LadyCare przy chorobie cukrzycy?

Tak, można a wręcz odnotowane zostały przypadki zmniejszenia poziomu cukru podczas stosowania LadyCare.

Jak należy czyścić urządzenie LadyCare?

Wilgotną czystą szmatką wytrzeć obie części.

 

 • Opakowanie zawiera 1 szt.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
MOGĄ CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Opinie pochodzą od zarejestrowanych użytkowników sklepu.