Shoefresh - Ozonowanie i suszenie butów
528,00 
Towar chwilowo niedostępny.

ODBIÓR W PUNKCIE DHL Parcel

 • PRZEDPŁATA - 16.99 zł. / GRATIS dla zamówień powyżej 500 zł.
 • POBRANIE - 20.99 zł. / DOSTĘPNE DLA ZAMÓWIEŃ DO 950 zł.

KURIER DHL

 • PRZEDPŁATA - 18.99 zł. / GRATIS dla zamówień powyżej 500 zł.
 • POBRANIE - 22.99 zł.

Masz 14 dni na ewentualny zwrot zakupionego produktu - szczegóły w zakładkach Zwroty i Reklamacje oraz Regulaminie dostępnymi na dole strony

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Shoefresh urządzenie do dezynfekcji obuwia, kasków i akcesoriów sportowych

Zawsze świeże i suche buty

 • Dezynfekcja ozonem,
 • Wydajne i szybkie suszenie,
 • Usuwanie nieprzyjemnych zapachów,
 • Dziecinnie prosta obsługa.

 

Shoe fresh - ozonowanie obuwia

Najlepsze rozwiązanie na wilgotne i nieświeże buty

Użytkowanie obuwia w warunkach zewnętrznych takich jak boisko lub hala sportowa, kort tenisowy, albo szlak górski czy leśna droga sprawia, że buty stają się wilgotne a nawet mokre. W połączeniu z poceniem się stóp powoduje, że nasze buty jak również stopy stają się doskonałym środowiskiem dla rozwoju grzybów, pleśni oraz bakterii, co prowadzi do nieprzyjemnego zapachu oraz zagraża naszemu zdrowiu i higienie. Możesz w łatwy sposób przeciwdziałać temu poprzez umieszczanie swoich butów na urządzeniu Shoefresh po skończonej aktywności sportowej lub powrocie do domu. Wynikiem będzie zawsze świeże i suche obuwie.

Prosta obsługa, wysoka skuteczność

Shoefresh jest bardzo proste w obsłudze. Urządzenie automatycznie rozpoczyna program dezynfekcji oraz suszenia, po umieszczeniu butów na prawidłach. Po około 30 minutach Twoje buty są suche, świeże i pachnące jak nowe. Shoefresh posiada opcję manualnego wyboru programu, co jest pomocne w przypadkach, gdy obuwie jest mocniej przemoczone lub bardziej nieświeże.

Urządzenie do suszenia, dezynfekcji i ozonowania butów

Dezynfekcja i suszenie w dwóch etapach

Shoefresh to jedyne urządzenie, które jednocześnie dezynfekuje i suszy buty, przy czym obie te funkcje mogą być używane niezależnie od siebie.

Shoe Fresh - 2 Etapy

W 100% naturalna i bezpieczna metoda dezynfekcji butów

Zasada działania Shoefresh polega na przetwarzaniu cząsteczek tlenu w cząsteczki ozonu. Powstająca mgiełka ozonowa krążąy po wnętrzu buta zabijając pleśnie, grzyby oraz bakterie. Proces ozonowania obuwia trwa tylko 5 minut, po czym ozon w naturalny sposób rozpada się powtórnie do postaci tlenu. Po zakończonym programie ozonowania zarówno w obuwiu jak i w pomieszczeniu nie pozostają żadne cząsteczki ozonu.

Zdrowe i zadbane stopy dzięki Shoefresh

Badania dowodzą, że 12% populacji cierpi z powodu tak zwanej stopy atlety - stopy sportowca lub grzybicy stóp. Urządzenie Shoefresh to doskonała droga do zapobiegania zakażeniom bakteryjnym i grzybiczym, które powstają na skutek złej higieny stóp i obuwia. Ozonowanie jest najbardziej bezpieczną i skuteczną metodą dezynfekcji od innych dostępnych sposobów, na przykład. pudrów, kremów lub aerozoli.

ShoeFresh - zawsze zdrowie stopy

ShoeFresh nie tylko do butów

Wbrew swojej nazwie Shoefresh może mieć wiele innych zastosowań. Doskonale sprawdzi się przy  odświeżaniu: butów zimowych, narciarskich, do wspinaczki, butów przemysłowych i roboczych, japonek i sandałów. Zda również egzamin przy wszelkiego rodzaju rękawicach, kaskach, skarpetach, ochraniaczach na przykład na kolana, torebkach i plecakach i wielu wielu innych. 

ShoefreshShoefreshShoefresh

ShoefreshShoefreshShoefresh

Parametry techniczne:

 • Moc: 7-300W
 • Zasilanie: 230V/50Hz
 • Waga: 1.7 kg
 • Wymiary: 28.3 cm x 18 cm x 33 cm
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
MOGĄ CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Opinie pochodzą od zarejestrowanych użytkowników sklepu.