Pomysły na prezent dla Twojego Taty

Już wkrótce Dzień Ojca. W Polsce obchodzimy go co roku 23 czerwca. Pozostało kilka dni i z pewnością wielu z Was zastanawia się nad dobrym i praktycznym prezentem dla swojego Taty na tą okazję. OrtoModa.pl przychodzi Wam z pomocą i przedstawia kilka pomysłów.

Pomysły na prezent na dzień ojca

1.Jeżeli Twój Tato jest aktywny, biega lub jeździ na rowerze to przydałaby mu się maska przeciwpyłowa, antysmogowa, przeciwalergiczna. Maska sprawia, że oddychanie staje się zdrowsze i łatwiejsze.  bardzo lekka i wytrzymała, przeznaczona dla osób często używających maski  i wymagających większego komfortu w trakcie treningu lub pracy. Stosowane w maskach filtry usuwają ponad 99.9% pyłów (w tym PM2,5 i PM10), kurzu, pyłków roślinnych i innych szkodliwych substancji.

Maska antysmogowa

2. Jeżeli Twój Tato ciężko pracuje i dużo dźwiga, musi chronić swój kręgosłup oraz brzuch. Dlatego przydałby mu się tak zwany pas przemysłowy, aby go chronił przed przeciążeniami i urazami. Przemysłowe pasy lędźwiowe zalecane są dla osób, które przenoszą ciężkie przedmioty, ale także dla kierowców spędzających długi czas w samochodzie w pozycji siedzącej. Pas chroni przed urazami kręgosłupa związanymi z nieprawidłowym podnoszeniem ciężkich przedmiotów i zmniejsza również ból pleców związany z długotrwałą jazdą samochodem

Pasy lędźwiowe do dźwigania

3.Jeśli Twój Tato dużo jeździ samochodem może potrzebować również podpórkę lędźwiową, aby chronić swój kręgosłup. Długie siedzenie w jednej pozycji powoduje deformacje kręgosłupa i związany z nimi ból pleców. Nawet najlepsze samochody nie zawsze mają właściwe fotele.

Poduszka podróżna pod plecy

4.Jeśli Twój Tato często lata samolotem, powinien dbać o zdrowie swoich nóg i używać podkolanówki uciskowe, które ochronią go przed puchnięciem i obrzękiem nóg, zakrzepowym zapaleniem żył i innymi schorzeniami układu krążenia. W naszej ofercie znajdziesz lecznicze i profilaktyczne podkolanówki uciskowe pasujące zarówno do garnituru jak i odzieży sportowej.

Pończochy uciskowe dla mężczyzn

5.Jeśli Twój Tato siedzi całymi godzinami przy biurku przed komputerem, to na pewno cierpi jego kręgosłup i powinien go aktywnie gimnastykować podczas siedzenia, korzystając ze specjalnej medycznej poduszki do dynamicznego siedzenia. Aktywne siedzenie to prosta droga do utrzymania zdrowych pleców bez uciążliwych ćwiczeń!

Poduszki do dynamicznego siedzenia

6. Jeśli Twój Tato, źle sypia lub chrapie, nie może znaleźć odpowiedniej pozycji do zaśnięcia, to znaczy, że powinien spać na dobrze dobranej poduszce ortopedycznej. 

Poduszka ortopedyczna jako sposób na chrapanie

7. Jeśli Twój Tato ucierpiał w wypadku komunikacyjnym, sportowym na przykład narciarskim, albo jest po udarze lub wylewie to pewnie potrzebuje laski do podpierania. W zależności od jego stylu życia możesz mu wybrać laskę składaną, regulowaną lub taką szykowną i elegancką.

Elegancka laska do podpierania

Jeśli nie możesz mu tego kupić teraz, to przynajmniej powiedz mu o tym, że takie rzeczy istnieją, są przydatne i pomocne, a często również ładne. Dobra informacja to też prezent. Zrób to dla Twojego Taty.

Hanna Jernas

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię