Laska inwalidzka Tatry
Tradycyjna laska inwalidzka do podpierania, w całości wykonana z drewna, z uchwytem typu "Derby", zapewniającym stabilne uchwycenie go, nawet przez dużą i niezbyt sprawną dłoń. Drewniana laska stylem jest zbliżona do tradycyjnej laski góralskiej. Jednak poręczny, odpowiedniej wielkości uchwyt, czyni z niej wygodną laskę inwalidzką.
Główne cechy produktu:
- Laska ortopedyczna dla użytkownika o wadze do 100 kg
- Uchwyt typu Derby z drewna jasno brązowego, identycznego, jak trzon laski
- Trzon laski wykonany z drewna liściastego barwionego na kolor soczystego, jasnego brązu
- Długość: ok.96 cm
- Zakończenie trzonu wymienną nasadką gumową (18/20 mm)
- Produkcja: Francja
Laska z możliwością skrócenia
Większość lasek drewnianych produkowanych jest w długości odpowiedniej dla dość wysokich osób. W razie konieczności wszystkie laski z drewnianym trzonem z naszej oferty nadają się do samodzielnego skrócenia celem dopasowania do indywidualnych potrzeb użytkownika.
Jak dobrać wysokość laski ortopedycznej?
Jeśli nie wiesz jak prawidłowo dopasować wysokość laski ortopedycznej, przeczytaj artykuł na naszym blogu pod tytułem: Jak dostosować wysokość laski ortopedycznej?
Średnia ocena klientów 0/6
Na podstawie 0opinii naszych klientów
Twoja opinia może być pierwsza.