Maski antysmogowe

Maski antysmogowe i przeciwpyłowe, maski dla alergików

Oferowane w naszym sklepie maski przeciwpyłowe są bardzo dobrym rozwiązaniem chroniącym przed zanieczyszczonym powietrzem, smogiem, pyłem i spalinami. Stosowane jako maski dla alergików dają doskonałą ochronę przed alergenami i pyłkami roślin. Maski antysmogowe doskonale spełniają swoją rolę jako maski do biegania oraz maski na rower, zabezpieczając nas przed szkodliwym powietrzem, kiedy oddychamy szybciej i głebiej. Krój masek sportowych został dobrany tak, aby można było ich używać podczas uprawiania sportu, na przykład z założonym na głowę kaskiem, goglami lub okularami.

Maski ReSpimask

Maski ReSpimask produkowane przez firmę Respilon wykorzystują technologie membrany Respilon wykonaną w nanotechnologii. Znajdują swoje zastosowanie jako maski przeciwpyłowe filtrując z powodzeniem cząsteczki pyłów zawieszonych PM10 i PM2,5. Stanowią też doskonałą ochronę jako maski przeciwpyłkowe dla alergików filtrując z powodzeniem alergeny oraz pyłki roślinne. ReSpimask to produkt jednorazowy, który należy wymienić w przypadku stwierdzenia zużycia filtra. Na szczególną uwagę zasługuje model ReSpimask Junior dedykowany najmłodszym. Ze względu na dostępne małe rozmiary, doskonale sprawdza się jako maska antysmogowa dla dzieci i młodzieży. 

Maski Respro

Maski antysmogowe i przeciwpyłowe brytyjskiej firmy Respro to przede wszystkim najwyższej jakości maski z wymiennym filtrem. W bogatej gamie produktowej znajdziecie nie tylko maski smogowe do codziennego użytku w aglomeracjach miejskich, ale przede wzystkim najlepsze maski sportowe, w tym uznany model Respro Cinqro. Najwrażliwsze osoby powinny zwrócić uwagę na maskę dla alergików Allergy Blue, która została stworzona z myślą o filtrowaniu pyłków roślin i alergenów. Występuje ona również w rozmiarze dla dzieci i młodzieży. Warto wiedzieć, że wszystkie wymienne filtry Respro zarówno filtry HEPAfiltry węglowe, jak i filtry kombinowane pasują do wszystkich masek tego producenta.

FIltry wymienne do masek

W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór zapasowych filtrów wymiennych do oferowanych w naszym sklepie masek przeciwpyłowych. Dostępne w ciągłej sprzedazy są filtry do masek HEPA oraz filtry węglowe. Na szczególną uwagę zasługują filtry kombinowana, które są połączeniem filtrów węglowych oraz filtrów HEPA.