Maska antysmogowa ReSpimask
9,90 
Wybierz rozmiar:
Czas wysyłki
do 2 dni

Masz 14 dni na ewentualny zwrot zakupionego produktu - szczegóły w zakładkach Zwroty i Reklamacje oraz Regulaminie dostępnymi na dole strony

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Maska przeciwpyłowa i antysmogowa Respilon ReSpimask

Maska przeciwpyłowa i antysmogowa ReSpimask firmy Respilon jest produktem medycznym. Dzięki zastosowanej w masce membranie Respilon chroni użytkowników przed atmosferycznymi cząsteczkami takimi jak smog (w tym PM10 i PM2,5), bakterie i wirusy, alergeny, pyłki, kurz, roztocza czy zarodniki pleśni. Doskonale sprawdza się jako maska przeciwpyłkowa dla alergików, filtrując pyłki roślinne.

Maska przeciwpyłowa i antysmogowa Respilon ReSpimask

Co to jest membrana RESPILON?

Membrana RESPILON to produkt wieloletnich badań prowadzonych przez europejskich naukowców. Funkcjonalna część jej struktury warstwowej zawiera polifluorek winylidenu - PVDF, warstwę nanowłókien, stanowiącą mechaniczną barierę uniemożliwiającą przenikanie szkodliwych cząstek oraz substancji chemicznych.  

Maska przeciwpyłowa z membraną z nanowłókna Respilon doskonale chroni przed zanieczyszczonym powietrzem oraz zabezpiecza przed infekcjami. Jej unikalne funkcje filtrowania chronią Twoje zdrowie przed wirusami, bakteriami, alergenami, roztoczami oraz smogiem w tym przed pyłami zawieszonymi PM10 i PM2,5.

Membrana filtracyjna Respilon

W jaki sposób działa RESPILON?

RESPILON to niezwykle gęsta sieć zawierająca włókna o średnicy od 50 do 150 nm. Włókna te są niezwykle silne i tworzą mocną konstrukcję. Połączenie tych dwóch cech powoduje, że RESPILON może zatrzymać nawet najmniejsze cząsteczki stałe i ciekłe.

Co to oznacza w praktyce dla masek ReSpimask?

Przez membranę RESPILON zastosowaną w maskach ReSpimask nie przeniknie pył, smog, pyłki, wirusy, bakterie, pleśń, czy roztocza. RESPILON zapewnia doskonałą nieprzepuszczalność i niezawodną ochronę przed infekcjami, bakteriami, alergenami i zanieczyszczeniami powietrza i smogiem.

Maska przeciwpyłowa ReSpimask

Testy i badania

Maska przeciwpyłowa ReSpimask jest produktem medycznym klasy IIr (EN14683) - zapewnienie jakości: Dyrektywa EU 93/42/EEC regulacje 336/2003 załącznik nr 7. Unikalne cechy błony RESPILON zostały przetestowane i potwierdzone w renomowanych laboratoriach, takich jak EMPA w Szwajcarii, VUT w Czechach czy Nelson Laboratories w USA. ReSpimask posiada znak CE oraz inne atesty, zapewnia również niezawodną ochronę przed wirusem Ebola i Gruźlicy.
 
Tabela poniżej przedstawia jakiej wielkości i jakie powstrzymuje cząsteczki maska ReSpimask

Ochrona nanomembrany Respilon

 

Tabela poniżej przedstawia jakiej wielkości i jakie powstrzymuje wirusy maska ReSpimask

Ochrona membrany Respilon w maskach ReSpimask

Anatomicznie dopasowana maska

Maski przeciwpyłowe ReSpimask posiadają anatomiczny kształt dopasowujący się do kształtu twarzy użytkownika. W części dotykającej nosa, ReSpimask posiadają taśmę klejącą, która zapewnia czystą uszczelkę. Maska jest również wyposażona w gumki do przymocowania za uszami.

Higieniczny produkt

Maski przeciwpyłowe ReSpimask w odróznieniu od masek z wymiennymi filtrami są maskami jednorazowego użytku. Po stwierdzeniu zużycia filtra lub mechanicznym jego uszkodzeniu maskę należy wymienić na nową.

Dobór rozmiaru maski

Maski ReSpimask dla dorosłych występują w dwóch rozmiarach M i L.
Dla młodszych użytkowników polecamy maskę ReSpimask Junior w rozmiarach S oraz S+.
 

Rozmiary masek Respimask


  • Produkt medyczny klasy IIr (EN14683),
  • Opakowanie zawiera jedną maskę,
  • Stawka VAT 8%

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
MOGĄ CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ