Trener równowagi Sissel Balance Board
135,00 
Towar chwilowo niedostępny.

ODBIÓR W PUNKCIE DHL Parcel

  • PRZEDPŁATA - 16.99 zł. / GRATIS dla zamówień powyżej 500 zł.
  • POBRANIE - 20.99 zł. / DOSTĘPNE DLA ZAMÓWIEŃ DO 950 zł.

KURIER DHL

  • PRZEDPŁATA - 18.99 zł. / GRATIS dla zamówień powyżej 500 zł.
  • POBRANIE - 22.99 zł.

Masz 14 dni na ewentualny zwrot zakupionego produktu - szczegóły w zakładkach Zwroty i Reklamacje oraz Regulaminie dostępnymi na dole strony

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Trener równowagi Sissel Balance Board

Doskonale sprawdzający się trener równowagi, koordynacji i stabilizacji. Ma śwetne zastosowanie przy doskonaleniu sprawności motorycznych przy uprawianiu sportów zarówno na poziomie rekreacyjnym, jak i na poziomie zawodowym. Przyrząd często wykorzystywany jest również w rehabilitacji po kontuzjach, urazach oraz zabiegach operacyjnych, najczęściej w obrębie kończyn dolnych.

Trener równowagi Balance Board szwedzkiej firmy Sissel ma kształt dysku, który wykorzystuje ciężar ciała użytkownika do utrzymania stabilności urządzenia. Dzięki temu utrzymanie balansu staje się bardzo proste nawet dla osób poczatkujących. Przyrząd polepsza funkcje koordynacyjne i motoryczne, wzmacnia mięśnie, zwiększa koncentrację. Polecany jest w szczególności dla osób jeżdżącym na nartach, snowboardzie oraz wszystkim tym, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i lepsze samopoczucie. Balance Board znajduje również swoje zastosowanie w profilaktyce schorzeń kręgosłupa. Urządzenie wytrzymuje obciążenie użytkownika o wadze do 100 kg.

Wymiary: średnica 40 cm, wysokość 8 cm.

Sissel Balance Board - Trener równowagi

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii

Opinie pochodzą od zarejestrowanych użytkowników sklepu.