Szal Chusta Komin antysmogowy dla dzieci Respilon (Kids Patern)
109,00  199,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Towar chwilowo niedostępny.

ODBIÓR W PUNKCIE DHL Parcel

 • PRZEDPŁATA - 16.99 zł. / GRATIS dla zamówień powyżej 500 zł.
 • POBRANIE - 20.99 zł. / DOSTĘPNE DLA ZAMÓWIEŃ DO 950 zł.

KURIER DHL

 • PRZEDPŁATA - 18.99 zł. / GRATIS dla zamówień powyżej 500 zł.
 • POBRANIE - 22.99 zł.

Masz 14 dni na ewentualny zwrot zakupionego produktu - szczegóły w zakładkach Zwroty i Reklamacje oraz Regulaminie dostępnymi na dole strony

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Szal Chusta Komin antysmogowy dla dzieci

Respilon Junior Kids Patern

Szal, chusta antysmogowa, komin antysmogowy Respilon ze specjalną warstwą nanowłókna powstrzymuje 99,9% wszystkich niebezpiecznych cząsteczek i mikroorganizmów z powietrza. Produkt został opracowany tak, aby w pełni chronić użytkowników przed atmosferycznymi cząsteczkami takimi jak:

 • SMOG
 • SPALINY
 • pyłki roślinne
 • bakterie i wirusy,
 • alergeny,
 • kurz, roztocza,
 • zarodniki pleśni

 

W chuście antysmogowej została użyta membrana z nanowłókna RESPILON posiadająca potwierdzenie jako produkt medyczny klasy IIr (EN14683) Zapewnienie jakości: Dyrektywa EU 93/42/EEC regulacje 336/2003 załącznik nr 7   

 

Szalik antysmogowy RESPILON® wykonany jest ze 100% włókna bawełnianego o wysokiej jakości, nie poddanego obróbce chemicznej. Zapewnia dużą oddychalność, elastyczność, idealnie odprowadza wilgoć, pot i jest odporna na pleśń.

 

Specjalna konstrukcja rurowa zapewnia brak punktów nacisku i brak bólów głowy.  Przylegający szalik dla dbających bezpieczeństwo i zdrowie. Aby osiągnąć jak najlepszą ochronę, szalik musi idealnie dopasować się do nosa i twarzy. Zapewnia to regulowany klips na nos, który zapewnia, że całe wdychane powietrze przechodzi przez membranę nanowłóknistą.

Użytkowanie

Chustę antysmogową użytkujemy w momencie zanieczyszczenia powietrza. Doskonale sprawdzi się w trakcie spaceru, jazdy na rowerze, nartach, itp. Chustę antysmogową można prać ręcznie w temp. 30 stopni Celsjusza z użyciem delikatnych środków chemicznych, czyścić, suszyć i dalej użytkować dzięki czemu sprawia, że jest wyjątkowa i bardzo trwała. Skuteczność filtra obliczona jest na 50 prań.  

Co to jest membrana RESPILON?

Membrana RESPILON to produkt wieloletnich badań prowadzonych przez europejskich naukowców. Funkcjonalna część jej struktury warstwowej zawiera polifluorek winylidenu - PVDF, warstwę nanowłókien, stanowiącą mechaniczną barierę uniemożliwiającą przenikanie szkodliwych cząstek oraz substancji chemicznych.  

Chusta przeciwpyłowa z membraną z nanowłókna Respilon doskonale chroni przed zanieczyszczonym powietrzem oraz zabezpiecza przed infekcjami. Jej unikalne funkcje filtrowania chronią Twoje zdrowie przed wirusami, bakteriami, alergenami, roztoczami oraz smogiem w tym przed pyłami zawieszonymi PM10 i PM2,5.

Membrana Respilon

W jaki sposób działa RESPILON?

RESPILON to niezwykle gęsta sieć zawierająca włókna o średnicy od 50 do 150 nm. Włókna te są niezwykle silne i tworzą mocną konstrukcję. Połączenie tych dwóch cech powoduje, że RESPILON może zatrzymać nawet najmniejsze cząsteczki stałe i ciekłe.

Co to oznacza w praktyce dla produktów Respilon?

Przez membranę RESPILON zastosowaną w produktach Respilon nie przeniknie pył, smog, pyłki, wirusy, bakterie, pleśń, czy roztocza. RESPILON zapewnia doskonałą nieprzepuszczalność i niezawodną ochronę przed infekcjami, bakteriami, alergenami i zanieczyszczeniami powietrza oraz smogiem.

Tabela poniżej przedstawia jakiej wielkości i jakie powstrzymuje cząsteczki membrana Respilon

Tabela - Maski antysmogowe ReSpimask

 

Tabela poniżej przedstawia jakiej wielkości i jakie powstrzymuje wirusy membrana Respilon

Tabela działania membrany Respilon

Dobór rozmiaru chusty Respilon

Chusta Respilon dla dzieci występuje w 2 rozmiarach - mierzymy długość obwodu głowy:
 • S-XS: 40-46 cm
 • M: 47-48 cm

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii

Opinie pochodzą od zarejestrowanych użytkowników sklepu.