Siatka przeciwpyłowa na okno Respilon Air - 1 m2
250,00 
Towar chwilowo niedostępny.

ODBIÓR W PUNKCIE DHL Parcel

  • PRZEDPŁATA - 16.99 zł. / GRATIS dla zamówień powyżej 500 zł.
  • POBRANIE - 20.99 zł. / DOSTĘPNE DLA ZAMÓWIEŃ DO 950 zł.

KURIER DHL

  • PRZEDPŁATA - 18.99 zł. / GRATIS dla zamówień powyżej 500 zł.
  • POBRANIE - 22.99 zł.

Masz 14 dni na ewentualny zwrot zakupionego produktu - szczegóły w zakładkach Zwroty i Reklamacje oraz Regulaminie dostępnymi na dole strony

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

RESPILON AIR Siatka przeciwpyłowa na okno 1 m2

 
Wymiary: szerokość: 1,40 m
 
Jeżeli potrzebujesz np. 2 m2 siatki kup ilość 2 wówczas otrzymasz 2 m2 siatki respilon.
 

Siatka przeciwpyłowa i antysmogowa, czyli membrana RESPILON AIR powstała z myślą o montażu w oknach, drzwiach i w systemach wentylacyjnych. Jej najważniejszym celem jest stworzenie bariery przeciw pyłkom i zanieczyszczeniom powietrza. Jest również w stanie powstrzymać rozprzestrzenianie się zarodników pleśni i bakterii, będąc jednocześnie bardzo przepuszczalną dla powietrza, gazów i pary wodnej. Jednocześnie membrana Respilon Air nie zawiera żadnych substancji chemicznych.

RESPILON AIR to materiał filtrujący o wydajności PM 2,5, mający zdolność filtrowania 100% cząstek o wielkości 2,5 mikrona i mniejszych. Produkt jest idealny do zastosowań w gospodarstwach domowych dla osób z alergią i astmą, jak również osobów z zaburzeniami układu sercowo-naczyniowego lub chorobami płuc, które mieszkają na obszarach lub regionach o wysokim poziomie smogu i innych zanieczyszczeń powietrza.
 

 

Jak działa siatka przeciwpyłowa RESPILON AIR?

 
Okna i drzwi zabezpieczone membraną RESPILON AIR podnoszą ochronę Twojego domu. Zapomnij o siatkach, które chronią Twój dom lub mieszkanie tylko przed owadami. Ponadto RESPILON AIR zatrzymuje smog, pyłki, kurz, mikroorganizmy i wodę deszczową. Znajdujące się w powietrzu alergeny pleśni, które zazwyczaj wpadają do domu podczas wietrzenia, przez wentylację mogą spowodować u Ciebie rozwój niebezpiecznych chorób. RESPILON AIR przyczynia się do życia w zdrowym i czystym środowisku. Siatka RESPILON AIR także redukuje ilość pyłu, który osiadł na niej wewnątrz, co oznacza, że nie trzeba jej czyścić tak często. 

 

Szybka instalacja

Membrana RESPILON AIR jest dostarczana w opakowaniu na praktycznym walcu, aby umożliwić wygodny montaż w oknach lub drzwiach o dowolnym rozmiarze i kształcie. Można modyfikować ją poprzez przycięcie w razie konieczności, dzięki czemu chronić będzie Twój dom, biuro lub mieszkanie niezależnie od wymiarów okien czy drzwi. RESPILON AIR to szybka i łatwa w montażu siatka przeciwpyłowa - wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. Membranę montujemy za pomocą tzw. izolacji, uszczelki (nie dostarczana w zestawie, wykorzystujemy już istniejącą uszczelkę lub zakupić ją należy w sklepie z oknami, moskitierami). Zamień swój dom na czystsze i bezpieczniejsze miejsce do zamieszkania w ciągu kilku chwil dzięki siatce RESPILON AIR.

 

 

Ochrona domu

W regionach o intensywnym nasłonecznieniu RESPILON AIR można wykorzystać również jako tarczę przeciwsłoneczną. Bariera nanowłókien pozwala chronić domową wentylację. RESPILON AIR skutecznie zapobiega również przenikaniu wody do wnętrza. W związku z tym nie ma potrzeby, aby zamykać okno zabezpieczone membraną w przypadku deszczu. Dodatkowo, gęstość nanowłókien chroni dom przed roztoczami, pyłkami, pyłem zawieszonym, smogiem, wirusami i bakteriami. Dlatego membrana jest najlepszym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergie, astamtyków oraz osób ceniących sobie oddychanie czystym powietrzem.
 

Żywotność siatki przeciwpyłowej RESPILON AIR

Siatka przeciwpyłowa RESPILON AIR zachowuje swoje właściwości filtracyjne przez okres do 3 lat. Membranę należy wymienić wcześniej wówczas jeśli zostanie uszkodzona mechanicznie, rozdarta lub znacznie zabrudzona.

 
 
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii

Opinie pochodzą od zarejestrowanych użytkowników sklepu.