Respro Techno Filter Pack - 2 szt.
119,00 
Towar chwilowo niedostępny.

ODBIÓR W PUNKCIE DHL Parcel

  • PRZEDPŁATA - 16.99 zł. / GRATIS dla zamówień powyżej 500 zł.
  • POBRANIE - 20.99 zł. / DOSTĘPNE DLA ZAMÓWIEŃ DO 950 zł.

KURIER DHL

  • PRZEDPŁATA - 18.99 zł. / GRATIS dla zamówień powyżej 500 zł.
  • POBRANIE - 22.99 zł.

Masz 14 dni na ewentualny zwrot zakupionego produktu - szczegóły w zakładkach Zwroty i Reklamacje oraz Regulaminie dostępnymi na dole strony

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Respro Techno Filter Pack

Filtry wymienne kombinacyjne do masek antysmogowych

Filtr wymienny kombinacyjny Respro Techno zaprojektowany został w oparciu o najlepsze rozwiązania znane z filtrów Sports oraz City. Połączenie efektywności elektrostatycznie naładowanych włókien Hepa-Type oraz warstwy złożonej z dynamicznego węgla aktywnego pozwoliło stworzyć filtr, który doskonale radzi sobie z zatrzymywaniem submikronowych drobinek zanieczyszczeń, kurzu i pyłków oraz zapewnia ochronę przed niebezpiecznymi związkami chemicznymi, na które użytkownik narażony jest w aglomeracjach miejskich. Filtr kombinacyjny zabezpiecza przed wdychaniem spalin samochodowych i przemysłowych, kwaśnych gazów oraz tlenków. Dzięki temu zestaw filtrów Respro Techno idealnie sprawdzi się w przypadku osób, które pragną zapewnić sobie pełne bezpieczeństwo w czasie uprawiania sportu w mieście, dojazdów do pracy czy spacerów po ulicach zwłaszcza wielkich metropolii.

W zestawie znajdują się dwa filtry Respro Techno, dostępne są w kilku rozmiarach. Filtry wymienne Respro Techno pasują do wszystkich typów masek przeciwpyłowych produkowanych przez firmę Respro, za wyjątkiem modelu Metro. Filtry należy jedynie dopasować do maski pod względem rozmiaru. 

UWAGA! Wybierz rozmiar, aby sprawdzić czas wysyłki.

Opakowanie zawiera 2 szt. filtrów

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
MOGĄ CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Opinie pochodzą od zarejestrowanych użytkowników sklepu.