Mn8 Period - magnes na bolesne miesiączki
145,00 
Towar chwilowo niedostępny.

ODBIÓR W PUNKCIE DHL Parcel

 • PRZEDPŁATA - 16.99 zł. / GRATIS dla zamówień powyżej 500 zł.
 • POBRANIE - 20.99 zł. / DOSTĘPNE DLA ZAMÓWIEŃ DO 950 zł.

KURIER DHL

 • PRZEDPŁATA - 18.99 zł. / GRATIS dla zamówień powyżej 500 zł.
 • POBRANIE - 22.99 zł.

Masz 14 dni na ewentualny zwrot zakupionego produktu - szczegóły w zakładkach Zwroty i Reklamacje oraz Regulaminie dostępnymi na dole strony

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

mn8 - Magnes na bóle menstruacyjne

Małe urządznie medyczne będące rozwiązaniem problemów kobiet borykających się między innymi z dokuczliwymi bólami miesiączkowymi. Mn8 to urządzenie przeznaczone do noszenia na bieliźnie. Składa się z dwóch magnetycznych części pokrytych plastikiem. Większą część w kształcie gruszki nosi się wewnątrz bielizny, bezpośrednio przylegającą do miednicy. Składa się ona z kawałka 20mm x 5mm magnesu neodym-bor oblanego plastikiem. Druga część urządzenia jest okrągła i mniejsza, mocowana jest na zewnątrz bielizny. Również zawiera magnes neodym-bor i jest płytką ukierunkowaną, zwiększającą magnetyczną moc oddziaływania bieguna ujemnego na organizm. Obie części przylegają do siebie dzięki działaniu pola magnetycznego. 

Mn8 pomaga przywrócić równowagę hormonalną organizmu dzięki zasotosowaniu bezpiecznego, łagodnego, statycznego pola magnetycznego. Pole magnetyczne oddziaływuje na przywspółczulny układ nerwowy, którego zwoje leżą w poblizu najbardziej unerwionych narządów lub w nich samych.

Jak nosić magnes mn8?

Korzystanie z urządzenia jest bardzo proste. Wystarczy przypiąć magnes mn8 do bielizny około 10 cm poniżej pępka, dopuszcza się przesunięcie w lewo lub w prawo o około 2,5 cm. Odłącz mały okrągły magnesik. Większą część umieść zaokrągloną stroną do ciała i przez bieliznę przypnij mały okrągły magnesik. Szcegółowa instrukcja onsługi znajduje się w opakowaniu.

W początkowym okresie, magnes mn8 należy nosić do zakończenia drugiego cyklu miesiączkowego przez cały czas zarówno w dzień jak i w noc.  Następnie zdejmujemy go i ponownie przypinamy do bielizny dwa tygodnie przed spodziewaną miesiączką i nosimy do jej zakończenia (w dzień i w nocy). Przed kolejnymi cyklami menstruacyjnymi używamy mn8 na kilka dni przed i w czasie okresu. Bardzo często wystarczy użycie urządzenia w momencie pojawienia się pierwszego bólu i zdjęciu go po zakończeniu menstruacji. W czasie bólu nosimy mn8 w dzień i w nocy.

Instrukcja obsługi znajduje się w opakowaniu

 

Urządzenie mn8 może być jedyną rzeczą jakiej potrzebujesz, by zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować:

 • bóle menstruacyjne
 • objawy wzmożonego napięcia przedmiesiączkowego
 • tkliwość piersi
 • wypryski na twarzy
 • zatrzymywanie wody w organizmie
 • wzdęcia
 • endometriozę (rozrost błony śluzowej macicy endometrium poza jamą macicy, choroba ta dotyczy najczęściej kobiet w wieku rozrodczym).

 

Najczęściej zadawane pytania:

 

Jak długo magnes mn8 zachowuje swoje właściwości?

Urządznie mn8 zachowuje swoje właściwości przez okres około 10 lat.

Czy mogę nosić mn8, jeśli mam metalowe implanty lub używam wkładki domacicznej (spirali)?

Tak, jest to całkowicie bezpieczne, ponieważ elementy metalowe stosowane wewnątrz organizmu nie posiadają właściwości magnetycznych. Nie zaleca się jednak noszenia mn8 przy wszczepionym rozruszniku serca.

Czy można używać mn8 przy chorobie cukrzycy?

Tak, można, a wręcz odnotowano przypadki zmniejszenia poziomu cukru podczas stosowania mn8, jednak ewentualne zmniejszenie leków należy koniecznie skonsultować z lekarzem.

Jak czyścić mn8?

Wilgotną czystą szmatką wytrzeć obie części.

Czy można korzystać z mn8, biorąc tabletki na nadciśnienie ?

Nie zostało zgłoszone żadne działanie niepożądane.

Czy można używać mn8 przy nadczynności lub niedoczynności tarczycy?

Tak, można. W niektórych przypadkach możliwa jest redukcja leków stosowanych przy chorobach tarczycy.

Jakie czynniki są niesprzyjające dla stosowania mn8?

Nie stwierdzono czynników niesprzyjających, jednak ważne jest, aby nie mieszać magnesów różnych firm z powodu różnych konfiguracji, gdyż może to powodować dyskomfort. 

Czy przy stosowaniu magnesu mn8 występuje okres detoksu?

W początkowym okresie noszenia mn8 niektórzy mogą odczuwać lekki efekt detoksu taki jak na przykład: ból głowy i łagodne nudności. Jednak nie powinno to trwać dłużej niż kilka dni. Ważnym jest, aby w tym czasie pić dużo wody.

Jak często należy nosić mn8?

Przy normalnych bólach miesiączkowych powinno się nosić mn8 kilka dni przed i w czasie okresu. Przy ciężkich bólach powinno się nosić mn8 cały czas (24 godziny na dobę) co najmniej do końca drugiego cyklu miesiączkowego. 

W przypadku tkliwości (nadwrażliwości) piersi należy nosić mn8 w biustonoszu, dużą zaokrągloną częścią do ciała a mały przycisk umieścić na zewnątrz biustonosza.

 

Opakowanie zawiera 1 szt.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
MOGĄ CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Opinie pochodzą od zarejestrowanych użytkowników sklepu.