Maska antysmogowa dla ciężarnych ReSpimask
23,95 
Towar chwilowo niedostępny.

ODBIÓR W PUNKCIE DHL Parcel

  • PRZEDPŁATA - 16.99 zł. / GRATIS dla zamówień powyżej 500 zł.
  • POBRANIE - 20.99 zł. / DOSTĘPNE DLA ZAMÓWIEŃ DO 950 zł.

KURIER DHL

  • PRZEDPŁATA - 18.99 zł. / GRATIS dla zamówień powyżej 500 zł.
  • POBRANIE - 22.99 zł.

Masz 14 dni na ewentualny zwrot zakupionego produktu - szczegóły w zakładkach Zwroty i Reklamacje oraz Regulaminie dostępnymi na dole strony

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Maska przeciwpyłowa i antysmogowa dla kobiet w ciąży ReSpimask

Maska przeciwpyłowa i antysmogowa dla kobiet w ciąży ReSpimask firmy Respilon jest produktem medycznym stworzonym z myślą o kobietach ciężarnych. Dzięki zastosowanej w masce membranie Respilon chroni użytkownika przed atmosferycznymi cząsteczkami takimi jak smog (w tym PM10 i PM2,5), bakterie i wirusy, alergeny, pyłki, kurz, roztocza czy zarodniki pleśni. Doskonale sprawdza się również jako maska przeciwpyłkowa dla alergików, filtrująca pyłki roślinne

Co to jest membrana RESPILON?

Membrana RESPILON to produkt wieloletnich badań prowadzonych przez europejskich naukowców. Funkcjonalna część jej struktury warstwowej zawiera polifluorek winylidenu - PVDF, warstwę nanowłókien, stanowiącą mechaniczną barierę uniemożliwiającą przenikanie szkodliwych cząstek oraz substancji chemicznych.  

Maska przeciwpyłowa z membraną z nanowłókna Respilon doskonale chroni przed zanieczyszczonym powietrzem oraz zabezpiecza przed infekcjami. Jej unikalne funkcje filtrowania chronią Twoje zdrowie przed wirusami, bakteriami, alergenami, roztoczami oraz smogiem w tym przed pyłami zawieszonymi PM10 i PM2,5.

Działanie membrany Respilon

W jaki sposób działa RESPILON?

RESPILON to niezwykle gęsta sieć zawierająca włókna o średnicy od 50 do 150 nm. Włókna te są niezwykle silne i tworzą mocną konstrukcję. Połączenie tych dwóch cech powoduje, że RESPILON może zatrzymać nawet najmniejsze cząsteczki stałe i ciekłe.

Co to oznacza w praktyce dla masek ReSpimask?

Przez membranę RESPILON zastosowaną w maskach ReSpimask nie przeniknie pył, smog, pyłki, wirusy, bakterie, pleśń, czy roztocza. RESPILON zapewnia doskonałą nieprzepuszczalność i niezawodną ochronę przed infekcjami, bakteriami, alergenami i zanieczyszczeniami powietrza i smogiem.

Maski przeciwpyłowe antysmogowe dla kobiet w ciąży ReSpimask

Testy i badania

Maska przeciwpyłowa ReSpimask jest produktem medycznym klasy IIr (EN14683) - zapewnienie jakości: Dyrektywa EU 93/42/EEC regulacje 336/2003 załącznik nr 7. Unikalne cechy błony RESPILON zostały przetestowane i potwierdzone w renomowanych laboratoriach, takich jak EMPA w Szwajcarii, VUT w Czechach czy Nelson Laboratories w USA. ReSpimask posiada znak CE oraz inne atesty, zapewnia również niezawodną ochronę przed wirusem Ebola i Gruźlicy.
 
Tabela poniżej przedstawia jakiej wielkości i jakie powstrzymuje cząsteczki maska ReSpimask

Działanie membrany Respilon

 

Tabela poniżej przedstawia jakiej wielkości i jakie powstrzymuje wirusy maska ReSpimask

Działanie membrany Respilon

Anatomicznie dopasowana maska przeciwpyłowa

Maski przeciwpyłowe ReSpimask posiadają anatomiczny kształt dopasowujący się do kształtu twarzy użytkownika. W części dotykającej nosa, ReSpimask posiadają taśmę klejącą, która zapewnia czystą uszczelkę. Maska jest również wyposażona w gumki do przymocowania za uszami.

Higieniczny produkt

Maski przeciwpyłowe ReSpimask w odróznieniu od masek z wymiennymi filtrami są maskami jednorazowego użytku. Nie oznacza to jednak, że można je założyć tylko raz. Po stwierdzeniu zużycia lub zabrudzenia filtra lub mechanicznym jego uszkodzeniu maskę należy wymienić na nową.
 

Pozostałe informacje:

  • Produkt medyczny klasy IIr (EN14683),
  • Opakowanie zawiera jedną maskę,
  • Stawka VAT 8%

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
MOGĄ CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Opinie pochodzą od zarejestrowanych użytkowników sklepu.