Laski ortopedyczne

Eleganckie laski inwalidzkie

Posiadamy w ofercie laski ortopedyczne i inwalidzkie w wyjątkowo szerokim wyborze. Każda oferowana przez nas laska rehabilitacyjna do chodzenia i podpierania została wykonana jako laska ortopedyczna z myślą o stabilnym podpieraniu się osób z problemami ruchowymi. Natomiast elegancki i wyszukany wygląd stanowi uzupełnienie podstawowej funkcji medycznej. Uważamy, że elegancka laska w połączeniu z jej wszystkimi walorami użytkowymi przy odpowiednim dobraniu stanowić może doskonały dodatek do każdego rodzaju odzieży i stylu ubierania.

Laski drewniane

Na szczególną uwagę zasługuje szeroki wybór drewnianych lasek inwalidzkich. Każda zarówno klasyczna laska drewniana jak i laska stylowa świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu przez cały rok w różnych warunkach użytkowych. Wśród naszych propozycji znajdziecie eleganckie laski zarówno z tradycyjnym uchwytem okrągłym, jak i te z uchwytem typu "T" lub uchwytem falistym typu "derby". Warto sprawdzić również laski ortopedyczne z gałką w postaci kulki lub kropli. Tego typu modele lasek dają dużą mobilność samej laski i dobrze sprawdzają się dla osób poruszających się szybko. Osobom poszukujacym lekkich lasek polecamy laski bambusowe. Wszystkie laski drewniane z naszej oferty posiadają drewniany trzon, który można bez problemu we własnym zakresie przyciąć, celem dopasowania wysokości do indywidualnych potrzeb użytkownika. W tym dziale znajdziecie też modne laski wykonane ze szlachetnych materiałów takich jak drewno egzotyczne, szlachetna stal chirurgiczna. Posiadamy w ofercie także stylowe laski z posrebrzanymi uchwytami wzbogaconymi o oryginalne zdobienia. 

Laski regulowane

Nowoczesne aluminiowe laski regulowane stanowią doskonałą alternatywę dla lasek tradycyjnych. Ze względu na zastosowane przy ich produkcji aluminium laski te są bardzo lekkie. Dodatkowo każda proponowana przez nas laska aluminiowa posiada płynną regulację wysokości. Dzięki tej funkcji laski takie znane są również jako laski teleskopowe. Ze względu na to laski regulowane nie wymagają skracania i można rozpocząć ich użytkowanie zaraz po zakupie. Ponadto w razie potrzeby laskę regulowaną można skrócić dla łatwiejszego przechowywania. Wiele lasek aluminiowych posiada rozmaite modne i kolorowe wzory na trzonie, co dodatkowo uatrakcyjnia ich wygląd.

Laski składane

Laski inwalidzkie składane to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą korzystać z podparcia sporadycznie. Stanowią również pomoc dla osób podróżujących samochodem, lub środkami komunikacji miejskiej i od czasu do czasu potrzebujących laski do podpierania. Lekka laska składana doskonale sprawdza się jako laska podróżna, którą można nosić na przykład w torebce i w razie konieczności użyć. Składane laski do podpierania wykonane są głównie z aluminium i w związku z tym są bardzo lekkie i łatwe zarówno do użytkowania jak i przenoszenia w postaci złożonej.