Korektor postawy dla dzieci BackJoy Mini
159,00  199,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Wybierz kolor:
Czas wysyłki
1 dzień roboczy

ODBIÓR W PUNKCIE DHL Parcel

  • PRZEDPŁATA - 16.99 zł. / GRATIS dla zamówień powyżej 500 zł.
  • POBRANIE - 20.99 zł. / DOSTĘPNE DLA ZAMÓWIEŃ DO 950 zł.

KURIER DHL

  • PRZEDPŁATA - 18.99 zł. / GRATIS dla zamówień powyżej 500 zł.
  • POBRANIE - 22.99 zł.

Masz 14 dni na ewentualny zwrot zakupionego produktu - szczegóły w zakładkach Zwroty i Reklamacje oraz Regulaminie dostępnymi na dole strony

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Korektor postawy dla dzieci BackJoy Mini

Rewolucyjne przenośne siedzisko, będące idealnym rozwiązaniem dla dzieci, dzięki wygodzie i prostocie użytkowania. Stworzone zostało do wygodnego i prawidłowego siedzenia niezależnie od miejsca. BackJoy to wyjątkowy i opatentowany produkt. Został zaprojektowany, aby zapewnić prawidłowe ułożenie kręgosłupa podczas siedzenia na każdej powierzchni. Sekretem wielkiego sukcesu BackJoy'a jest jego zdolność do utrzymania prawidłowej, naturalnej i zbalansowanej linii kręgosłupa przy zachowaniu nieograniczonej możliwości ruchu miednicy.

Siedzisko korektor postawy dla dzieci BackJoy Mini

W przypadku innych krzeseł, poduszek czy siedzisk, Twoja miednica zostaje „zablokowana” pod ciężarem ciała przez co ograniczone są jej ruchy. Siadając na BackJoy'u poczujesz natychmiastowe wrażenie poprawy postawy, a Twoje mięśnie przykręgosłupowe wreszcie zaczną pracować zgodnie z ich przeznaczeniem, bez ucisku i naciągnięć spowodowanych złą pozycją. Przepona natomiast nieco się uniesie, przez co będziesz mógł lepiej oddychać i czuć się świeżo nawet podczas wielu godzin siedzenia. 

Schemat cech produktu BackJoy Mini

Siedzisko BackJoy stworzono tak, aby działało na każdej powierzchni - na podłodze, krześle, fotelu samochodowym, fotelu biurowym, w szkole, w kinie czy w samolocie. Dodatkowo może również być zastosowany pomocniczo podczas ćwiczeń fizycznych jak na przykład joga czy pilates. Zewnętrzną powierzchnię BackJoy'a stanowi pianka Croslite, wykorzystywana w butach CROCS. 

Siedzisko BackJoy Mini

Większość z nas siedzi nieprawidłowo

Chyba każdy jako dziecko słyszał upomnienie "Siedź prosto!". Badania wskazują, że już od najmłodszych lat większość z nas utrwala nieprawidłową pozycję siedzenia. Głównymi powodami są płaskie i niewygodne krzesła oraz fakt, że skupiając się na pracy zapominamy o aktywnym utrzymywaniu prawidłowej postawy ciała. Nie trzeba się już jednak o to martwić, BackJoy wykona tę pracę za nas - w mechaniczny sposób skoryguje ustawienie miednicy, a umożliwiając jej ruch, zaktywizuje mięśnie przykręgosłupowe.

Dla kogo przeznaczony jest korektor BackJoy?

Pracownicy biurowi, kobiety w ciąży, kierowcy, dzieci w szkole - to jedynie wybrane przykłady. BackJoy jest rozwiązaniem właściwie dla każdego, kto długotrwale przebywa w pozycji siedzącej i znajduje się w przedziale wagi 40-135 kilogramów. Dodatkowo produkt BackJoy możesz zabrać gdziekolwiek zechcesz na przykład w podróż samolotem, na piknik, do kina czy na mecz, czyli wszędzie tam, gdzie potrzebujesz usiąść.

Uwaga! Produkty BackJoy nie spełnią swej funkcji u osób, które mają jakąkolwiek formę atrofii mięśniowej (na przykład u osób trwale siedzących na wózkach inwalidzkich).

Proste i skuteczne rozwiązanie

Korektory postawy BackJoy są niewielkie i lekkie, jednak ich zastosowanie daje BARDZO potężny rezultat. Produkt uzyskał pozytywną rekomendację światowych specjalistów z różnych dziedzin medycyny, takich jak neurolodzy, ortopedzi, chiropraktycy, osteopaci czy fizjoterapeuci. Każdego dnia napływają informacje od zadowolonych użytkowników, którym BackJoy przynosi ulgę w przeróżnych dolegliwościach. Ty też zadbaj o swój kręgosłup już dziś. Zmień swoją postawę, zmień swoje życie. 

  • Produkt dostępny w 4 kolorach (czarny, niebieski, różowy, czerwony)

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
MOGĄ CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Opinie pochodzą od zarejestrowanych użytkowników sklepu.