First Choice - urządzenie uśmierzające ból
155,00  159,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Towar chwilowo niedostępny.

ODBIÓR W PUNKCIE DHL Parcel

 • PRZEDPŁATA - 16.99 zł. / GRATIS dla zamówień powyżej 500 zł.
 • POBRANIE - 20.99 zł. / DOSTĘPNE DLA ZAMÓWIEŃ DO 950 zł.

KURIER DHL

 • PRZEDPŁATA - 18.99 zł. / GRATIS dla zamówień powyżej 500 zł.
 • POBRANIE - 22.99 zł.

Masz 14 dni na ewentualny zwrot zakupionego produktu - szczegóły w zakładkach Zwroty i Reklamacje oraz Regulaminie dostępnymi na dole strony

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Body Clock First Choice - urządzenie uśmierzające ból

Wszechstronna, nowoczesna, bezpieczna i skuteczna metoda uśmierzania bólu bez anestetyków. Urządzenie posiada status produktu medycznego i wypracowało sobie pozytywną opinię lekarzy, którzy rekomendują je jako wysoce bezpieczną i skuteczną drogę do uśmierzania bólu. 

Co to jest First Choice i do czego służy?

First Choice, czyli przezskórna stymulacja nerwów jest metodą leczenia dolegliwości bólowych. Działa poprzez łagodne impulsy elektryczne przekazywane przez elektrody do włókien nerwowych znajdujących się pod skórą. Działa na dwa sposoby: po pierwsze impulsy urządzenia blokują sygnały bólowe (zgodnie z Bramkową Teorią Bólu) a po drugie sprawiają, że ciało wytwarza swoje własne środki przeciwbólowe tak zwane endorfiny. Produkt do swojego działania nie potrzebuje żadnych preparatów. Do tego cechuje go brak działań ubocznych (po wykluczeniu przeciwwskazań). Można z niego korzystać również jako uzupełnienie dla już pobieranych leków.

W jaki sposób First Choice pomaga w walce z bólem?

Stosowanie jest niezwykle proste. Należy przykleić wokół bolącego miejsca 4 elektrody i podłączyć je do urządzenia za pomocą dołączonych przewodów. Następnie włączyć urządzenie, ustawić odpowiedni dla poziom stymulacji, po czym od razu czuć przyjemne masowanie.

Urządzenie posiada 2 programy pomagające w walce z bólem!

Urządzenie posiada 2 specjalne programy (moduły) pracy. Każdy z nich zaprojektowany został z myślą o tym, aby wywoływać inne uczucie. Do uśmierzania dręczącego bólu można wykorzystywać którykolwiek z nich. Należy wybrać najprzyjemniejszy i najbardziej efektywny.

 • Program BURST - impulsy fazowe (w regularnych odstępach czasu następuje ich włączanie a następnie wyłączanie), 
 • Program MODULATION - stały impuls, który w regularnych odstępach czasu zmniejsza i zwiększa swoją intensywność. 

Umieszczanie elektrod na ciele

Odpowiednie umiejscowienie elektrod na ciele podczas stosowania urządzenia First Choice ma istotne znaczenie. Najważniejszym aspektem umiejscawiania elektrod jest to, by przykleić je w taki sposób, by strumień urządzenia mógł swobodnie przepływać przez strefę bólu, bądź wzdłuż nerwów wokół bolącego miejsca. First Choice jest urządzeniem dwukanałowym, z dwoma zestawami przewodów i elektrod i można nim leczyć dwie strefy bólu jednocześnie.

Przykłady umiejscowienia elektrod na ciele dla różnych typów bólu: 

Umieszczanie elektrod na ciele

Ból krzyża reprezentuje czerwona „strefa bólu”. Kwadraty wewnątrz tej strefy reprezentują pary elektrod. Każdą z elektrod należy umiejscowić w dolnej części pleców zgodnie z rysunkiem powyżej.

Umieszcanie elektrod na ciele

Ból ramion i unieruchomiony bark reprezentuje czerwona „strefa bólu”. Czarne i białe kwadraty wewnątrz tej strefy reprezentują 2 pary elektrod. Dwie elektrody powinny byd przyklejone z przodu ramienia, dwie kolejne z tyłu ramienia zgodnie z diagramem przedstawionym powyżej.

Umieszcanie elektrod przy migrenie, bólu głowy, stresie i bezsenności

Migrenę, ból głowy, stres, bezsenność reprezentuje czerwona „strefa bólu”. Czarne i białe kwadraty wewnątrz tej strefy reprezentują 2 pary elektrod. Elektrody umiejscowione na tylnej stronie szyi (czarne) powinny graniczyć z linią włosów, a między nimi zachowana powinna być odległość ok. 5cm. Na dłoniach elektrody należy umiejscowić na przestrzeni między kciukiem a palcem wskazującym (białe kwadraty). Jeśli dolegliwościom towarzyszą wymioty należy umiejscowić elektrody na wewnętrznej stronie ramienia ok. 2,5cm od kreski nadgarstka.

Body Clock First Choice - Uśmierzanie bólu przez elektrostymulację

Szerokie zastosowanie w usmierzaniu wielu dolegliwości, m.in.:

 • bóle ramion
 • bóle menstruacyjne
 • bóle kręgosłupa

Najważniejsze zalety:

 • wysoka skuteczność, 
 • brak działań ubocznych (po wykluczeniu przeciwwskazań), 
 • brak interakcji z lekami

Najważniejsze cechy produktu:

 • szybkie uśmierzanie bólu   
 • łatwa obsługa  
 • niewielki rozmiar
 • niska cena 

Do produktu dołączone są:

 • 4 przyklejane elektrody   
 • Instrukcja Obsługi
 • 2 zestawy przewodów
 • 1 bateria 9v PP3
 • Torebka z miękkiego materiału do przenoszenia urządzenia

Uwaga! Istnieją określone przeciwwskazania do używania produktu. Prosimy o zapoznanie się z nimi przed zakupem. Listę przeciwwskazań można znaleźć w instrukcji obsługi dostępnej w zakładce pliki do pobrania.  

Urządzenie posiada certyfikat jakości CE i jest zgodne z unijną dyrektywą 93/42/EEC dla urządzeń medycznych.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
MOGĄ CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Opinie pochodzą od zarejestrowanych użytkowników sklepu.