Seo - strona główna

Nowe Trendy dla Zdrowia

Sklep internetowy OrtoModa.pl jest kontynuacją znanej we Wrocławiu firmy Melisa-Med, która już od 32 lat kieruje się swoim mottem Nowe Trendy dla Zdrowia. Tak rozumiemy nowoczesną profilaktykę i terapię prowadzoną samodzielnie, przy użyciu dobrych i estetycznych przyrządów. Aby dbać o zdrowie, trzeba mieć „oprzyrządowanie”. My Ci je damy! Zacznij dbać o siebie, a ten kapitał zbuduje Twoją przyszłość! Nadążać za modą, to nie tylko kupić modną sukienkę, samochód, czy pojechać na koniec świata. To także dbać o zdrowie tak, abyś mógł te cele osiągać jak najdłużej. To jest nasza rola! 

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne produkty służące ochronie zdrowia. Może nawet nie zdajesz sobie sprawy, jaki ogromny postęp nastąpił w dziedzinie leczenia i zapobiegania problemom zdrowotnym. Nie podejrzewasz, ile jest metod innych niż łykanie tabletki, albo takich, które należy stosować łącznie z farmakoterapią. Lata naszych doświadczeń i pogłębianej wiedzy, owocują tym, że dedykowana Tobie oferta jest starannie wyselekcjonowana i pozwoli Ci korzystać z nowoczesnych produktów bardzo dobrych firm. Ponadto proponujemy wyroby o estetyce dla wymagających. My wiemy, że człowiek w każdej sytuacji utraty zdrowia, albo troski o nie, ma takie same potrzeby estetyczne, jak w pełni zdrowia. Dlatego proponujemy artykuły przede wszystkim bardzo dobre, komfortowe, ale też ładne.

Laski ortopedyczne do podpierania

Jedną z naszych wieloletnich specjalności są eleganckie i stylowe laski ortopedyczne i inwalidzkie, których posiadamy wyjątkowo szeroki wybór. W ofercie znajdziecie zarówno klasyczne laski drewniane jak również lekkie laski aluminiowe z regulacją wysokości, w tym wygodne składane laski do podpierania.

Lampy antydepresyjne do światłoterapii

Ponadto oferujemy duży asortyment urządzeń do światłoterapii, w tym lampy antydepresyjne lampy terapeutyczne z certyfikatami wyrobów medycznych. Dodtkowo uzupełnieniem tej oferty są okulary przeciwdepresyjne  i słuchawki do światłoterapii oraz lampy do leczenia łuszcycy i bielactwa.

Maski antysmogowe

Nasz rozbudowany dział z maskami przeciwpyłowymi, antysmogowymi oraz maskami dla alergików jest naszą kolejną mocną stroną. W ofercie posiadamy między innymi sportowe maski przeciwpyłowe dla rowerzystów czy biegaczy, miejskie maski antysmogowe z wymiennym filtrem HEPA oraz maski antysmogowe dla dzieci.   

Naszym celem jest stałe poszerzanie gamy oferowanych produktów. Warto zaznaczyć, że większość oferowanych produktów można osobiście obejrzeć, przymierzyć i ewentualnie nabyć w naszym sklepie stacjonarnym Melisa-Med znajdującym się w centrum Wrocławia przy ul. Krasińskiego 25.