NOWE TRENDY DLA ZDROWIA

NOWE TRENDY DLA ZDROWIA

Sklep internetowy OrtoModa.pl jest kontynuacją znanej we Wrocławiu firmy Melisa-Med, która już od 1984 roku kieruje się swoim mottem Nowe Trendy dla Zdrowia. Tak rozumiemy nowoczesną profilaktykę i terapię prowadzoną samodzielnie, przy użyciu dobrych i estetycznych przyrządów. Aby dbać o zdrowie, trzeba mieć „oprzyrządowanie”. My Ci je damy! Zacznij dbać o siebie, a ten kapitał zbuduje Twoją przyszłość! Nadążać za modą, to nie tylko kupić modną sukienkę, samochód, lub pojechać na koniec świata. To także dbać o zdrowie tak, abyś mógł te cele osiągać jak najdłużej. To jest nasza rola! Poznaj naszą ofertę sprawdzonych urządzeń takich jak lampa antydepresyjna czy stymulator mięśni Kegla, które poprawią Twoje samopoczucie każdego dnia.

Lampy do fototerapii i maski przeciwpyłowe – chcemy działać na Twoją korzyść!

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne produkty służące ochronie zdrowia. Może nawet nie zdajesz sobie sprawy, jaki ogromny postęp nastąpił w dziedzinie leczenia i zapobiegania problemom zdrowotnym. Nie podejrzewasz, ile jest metod innych niż łykanie tabletki, albo takich, które należy stosować łącznie z farmakoterapią. Lata naszych doświadczeń oraz pogłębianej wiedzy, owocują tym, że dedykowana Tobie oferta jest starannie wyselekcjonowana i pozwoli Ci korzystać z nowoczesnych produktów bardzo dobrych firm. Ponadto proponujemy wyroby o wzornictwie dla wymagających, takie jak gustowne laski do chodzenia czy maski antysmogowe dla dzieci. My wiemy, że człowiek w każdej sytuacji utraty zdrowia, albo troski o nie, ma takie same potrzeby estetyczne, jak w pełni zdrowia. Dlatego oferujemy artykuły przede wszystkim bardzo dobre, komfortowe, ale też ładne.

Laski ortopedyczne do podpierania i wiele więcej

Jedną z naszych wieloletnich specjalności są eleganckie i stylowe laski ortopedyczne oraz inwalidzkie, których posiadamy wyjątkowo szeroki wybór. W ofercie znajdziecie zarówno klasyczne laski drewniane, jak również lekkie laski aluminiowe z regulacją wysokości, w tym wygodne składane laski do podpierania.

Wypróbuj lampy antydepresyjne do światłoterapii

Ponadto proponujemy duży asortyment urządzeń do światłoterapii, w tym lampy antydepresyjne terapeutyczne z certyfikatami wyrobów medycznych. Dodatkowo uzupełnieniem tej oferty są okulary przeciwdepresyjne oraz lampy do leczenia łuszczycy czy bielactwa.

Maski antysmogowe dla dzieci i dorosłych – wybierz model dla siebie!

Nasz rozbudowany dział z maskami przeciwpyłowymi, antysmogowymi oraz maskami dla alergików jest kolejną mocną stroną sklepu. W ofercie posiadamy między innymi sportowe maski przeciwpyłowe dla rowerzystów czy biegaczy, miejskie maski antysmogowe z wymiennym filtrem HEPA lub maski antysmogowe dla dzieci.

Może poszukujesz aparatu do masażu uciskowego? Zobacz, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy

W naszej ofercie znajdziesz najnowsze osiągnięcia medycyny, takie jak sprzęty SensaTONE (stymulator mięśni Kegla na nietrzymanie moczu) czy Vitafon (urządzenie do wibroakustyki). Mamy również nowoczesne i modnie stylizowane kołnierze ortopedyczne z naszej autorskiej kolekcji Trendy. Naszym celem jest stałe poszerzanie gamy proponowanych produktów.