Shoefresh - Ozonowanie i suszenie butów
479,00 
Czas wysyłki
do 7 dni

Masz 14 dni na ewentualny zwrot zakupionego produktu - szczegóły w zakładkach Zwroty i Reklamacje oraz Regulaminie dostępnymi na dole strony

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Zawsze świeże i suche buty dzięki Shoefresh.

  • Dezynfekcja ozonem,
  • Wydajne i szybkie suszenie,
  • Usuwanie nieprzyjemnych zapachów,
  • Dziecinnie prosta obsługa.

 

Najlepsze rozwiązanie na wilgotne i nieświeże buty.

Użytkowanie obuwia w warunkach zewnętrznych takich jak boisko lub hala sportowa, kort tenisowy, albo szlak górski czy leśna droga sprawia, że buty stają się wilgotne a nawet mokre. W połączeniu z poceniem się stóp powoduje, że nasze buty jak również stopy stają się doskonałym środowiskiem dla rozwoju grzybów, pleśni oraz bakterii, co prowadzi do nieprzyjemnego zapachu oraz zagraża naszemu zdrowiu i higienie. Możesz w łatwy sposób przeciwdziałać temu poprzez umieszczanie swoich butów na urządzeniu Shoefresh po skończonej aktywności sportowej lub powrocie do domu. Wynikiem będzie zawsze świeże i suche obuwie.

Prosta obsługa, wysoka skuteczność

Shoefresh jest bardzo proste w obsłudze. Urządzenie automatycznie rozpoczyna program dezynfekcji oraz suszenia, po umieszczeniu butów na prawidłach. Po około 30 minutach Twoje buty są suche, świeże i pachnące jak nowe. Shoefresh posiada opcję manualnego wyboru programu, co jest pomocne w przypadkach, gdy obuwie jest mocniej przemoczone lub bardziej nieświeże.

Dezynfekcja i suszenie w dwóch etapach

Shoefresh to jedyne urządzenie, które jednocześnie dezynfekuje i suszy buty, przy czym obie te funkcje mogą być używane niezależnie od siebie.

Shoe Fresh - 2 Etapy

W 100% naturalna i bezpieczna metoda dezynfekcji

Zasada działania Shoefresh polega na przetwarzaniu cząsteczek tlenu w cząsteczki ozonu. Powstająca mgiełka ozonowa krążąy po wnętrzu buta zabijając pleśnie, grzyby oraz bakterie. Proces ozonowania obuwia trwa tylko 5 minut, po czym ozon w naturalny sposób rozpada się powtórnie do postaci tlenu. Po zakończonym programie ozonowania zarówno w obuwiu jak i w pomieszczeniu nie pozostają żadne cząsteczki ozonu.

Zdrowe i zadbane stopy dzięki Shoefresh

Badania dowodzą, że 12% populacji cierpi z powodu tak zwanej stopy atlety - stopy sportowca lub grzybicy stóp. Urządzenie Shoefresh to doskonała droga do zapobiegania zakażeniom bakteryjnym i grzybiczym, które powstają na skutek złej higieny stóp i obuwia. Ozonowanie jest najbardziej bezpieczną i skuteczną metodą dezynfekcji od innych dostępnych sposobów, na przykład. pudrów, kremów lub aerozoli.

Nie tylko do butów

Wbrew swojej nazwie Shoefresh może mieć wiele innych zastosowań. Doskonale sprawdzi się przy  odświeżaniu: butów zimowych, narciarskich, do wspinaczki, butów przemysłowych i roboczych, japonek i sandałów. Zda również egzamin przy wszelkiego rodzaju rękawicach, kaskach, skarpetach, ochraniaczach na przykład na kolana, torebkach i plecakach i wielu wielu innych. 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
MOGĄ CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ